„NON MOLLARE MAI“ – „NIKDY SE NEVZDÁVEJ“

Jmenuji se Iryna Bidašová. Jak už mé jméno napovídá, pocházím z Ukrajiny. V České republice žiji od roku 1997 a po vystudování střední jazykové školy v Ostravě jsem zakotvila v nádherné Plzni!

 Jsem milující matka dvou dětí, vášnivá motorkářka, podnikatelka a cestovatelka. Mojí další vášní, která mě v životě nabíjí, je focení a prostřednictvím svých fotografií Vám chci darovat kousek své životní energie.

Skrz zálibu v motorkách jsem se v roce 2013 stala spoluzakladatelkou dámského motorkářského spolku BikerCats (www.bikercats.cz), kde společně s kolegyněmi-motorkářkami každý rok fotíme charitativní kalendáře a výtěžek z jejich prodeje pak slouží na pomoc potřebným v Plzeňském kraji.

Bio

Jsem fotografka s citem pro krásu a jednoduchost. Na fotografiích chci zachytit danou atmosféru, pohyb, skutečné tváře, úsměvy a emoce. V mém ateliéru proto nehledejte rekvizity, převleky nebo dekorace. Ke každému focení přistupuji individuálně – na všem se s klientem dopředu domluvíme buď osobně, nebo telefonicky. Mám ráda nevšední focení. Zajímavým nápadům se meze nekladou, a to ať už se jedná o portrétní fotografie, promo fotografie nebo fotografie jen tak pro radost.

Miluji focení portrétu, ale stejně tak ráda se courám s foťákem v ruce různě po světě a zachycuji tamní život. Díky tomu vznikla velká sbírka krajinářských fotoobrazů, které vystavuji nebo nabízím k prodeji na mém facebookovém profilu.

Doporučení pro fotografa zní: „Najdi si svůj vlastní styl, podle kterého tě ostatní poznají“. I po 9 letech jsem stále ve fázi hledání. Jednou fotím z kufru auta, jindy se procházím s rodinou v parku nebo ji nasvěcuji v ateliéru. Pak se zase toulám v přírodě nebo rovnám nábytek v hotelovém pokoji. Těch stylů, co mě baví, je prostě víc, takže proč zůstat u Toho jednoho, když si můžu vychutnávat rozmanitost, kterou mi moje povolání nabízí.

Grafikou jsem se okrajově zabývala celou dobu, co fotím, ale teprve v době covidové jsem se intenzivně pustila do návrhu propagačních materiálů, log, knih, učebnic, deskových her a webových designů.

Moje práce mě naplňuje, a tak Vám ráda nabídnu řešení na klič:

– focení

– úpravy / retuše

– grafické návrhy tiskovin / online reklamy

– tisk propagačních materiálů

– objednání a nastavení hostingu, domény a e-mailů

– grafický návrh webu

Oblast působení:

Fotografický ateliér mám v Plzni, ale fotím po celé České republice a jsem k dispozici k realizaci zakázek celosvětově.

Znalost jazyků: CZ, RU, UA, ENG, DE

ZAVOLEJTE MI!