„NON MOLLARE MAI“ – „NIKDY SE NEVZDÁVEJ“

Jmenuji se Iryna Bidašová. Jak už mé jméno napovídá, pocházím z Ukrajiny. V České republice žiji od roku 1997 a po vystudování střední jazykové školy v Ostravě jsem zakotvila v nádherné Plzni!

 

Jsem milující matka dvou dětí, vášnivá motorkářka, podnikatelka a cestovatelka. Mojí další vášní, která mě v životě nabíjí, je focení a prostřednictvím svých fotografií Vám chci darovat kousek své životní energie.

 

Skrz zálibu v motorkách jsem se v roce 2013 stala spoluzakladatelkou dámského motorkářského spolku BikerCats (www.bikercats.cz), kde společně s kolegyněmi-motorkářkami každý rok fotíme charitativní kalendáře a výtěžek z jejich prodeje pak slouží na pomoc potřebným v Plzeňském kraji.

Bio

Jsem fotografka s citem pro krásu a jednoduchost. Na fotografiích chci zachytit danou atmosféru, pohyb, skutečné tváře, úsměvy a emoce. V mém ateliéru proto nehledejte rekvizity, převleky nebo dekorace. Ke každému focení přistupuji individuálně – na všem se s klientem dopředu domluvíme buď osobně, nebo telefonicky. Mám ráda nevšední focení. Zajímavým nápadům se meze nekladou, a to ať už se jedná o portrétní fotografie, promo fotografie nebo fotografie jen tak pro radost.

Miluji focení portrétu, ale stejně tak ráda se courám s foťákem v ruce různě po světě a zachycuji tamní život. Díky tomu vznikla velká sbírka krajinářských fotoobrazů, které vystavuji nebo nabízím k prodeji na mém facebookovém profilu.

Doporučení pro fotografa zní: „Najdi si svůj vlastní styl, podle kterého tě ostatní poznají“. I po 9 letech jsem stále ve fázi hledání. Jednou fotím z kufru auta, jindy se procházím s rodinou v parku nebo ji nasvěcuji v ateliéru. Pak se zase toulám v přírodě nebo rovnám nábytek v hotelovém pokoji. Těch stylů, co mě baví, je prostě víc, takže proč zůstat u Toho jednoho, když si můžu vychutnávat rozmanitost, kterou mi moje povolání nabízí.

Grafikou jsem se okrajově zabývala celou dobu, co fotím, ale teprve před rokem jsem se intenzivně pustila do návrhu propagačních materiálů, časopisů, log a webových designů.

Moje práce mě naplňuje, a tak Vám ráda nabídnu řešení na klič:

– focení

– úpravy / retuše

– grafické návrhy tiskovin / online reklamy

– tisk propagačních materiálů

– objednání a nastavení hostingu, domény a e-mailů

– grafický návrh webu

– základní nastavení SEO – propojení s Google, Seznam.cz

Oblast působení:

Fotografický ateliér mám v Plzni, ale fotím po celé České republice a jsem k dispozici k realizaci zakázek celosvětově.

Znalost jazyků: CZ, RU, ENG, DE

hire me

Najměte si mě