Skrz zálibu v motorkách jsem se v roce 2013 stala spoluzakladatelkou dámského motorkářského spolku BikerCats (www.bikercats.cz), kde společně s kolegyněmi-motorkářkami společně pracujeme na vlastním charitativním projektu – „Moto kalendář BikerCats“.

„Moto kalendář BikerCats“

Focení kalendáře BikerCats 2021

Jde o vlastní tvorbu kalendáře, kde uvidíte pouze členky BikerCats, tj. aktivní motorkářky, s vlastní motorkou.

Jak už se stalo tradici, vždy na konci listopadu uspořádáme motorkářskou party v Plzni, kde mimo jiné pokřtíme náš kalendář a zahájíme jeho prodej. Jelikož se jedná o charitativní činnosti, tak všechny peníze z prodeje kalendářů se použiji pouze na nákup hmotných věcí někomu v nesnázích. Osobu / Osoby vybíráme pečlivě ještě před samotným křtem a během večera seznámíme naše hosty s jeho / jejich příběhem. Za posledních 8 let jsme již pomohly hodně lidem a dětem v nesnázích, nebo přispěly na smysluplné projekty spojené s moto sportem.

V letě 2020 si s námi natočili velký rozhovor v Praze v Harley Davidson. Celý záznam je na YouTube.

V. Čermak z www.plzen.cz – Biker Cats je skupina 17 skvělých žen, které o sobě říkají: Nezáleží na tom jak jezdíme, kolik toho za rok najezdíme nebo na kolika srazech jsme byly, každá z nás jezdí pro radost. Jsme ženy, většina z nás matky, máme svá povolání, zájmy, přátele, bydlíme třeba i daleko od sebe, ale máme jedno společné – LÁSKU K MOTORKÁM.

Celý článek na www.plzen.cz

Celý článek o kalendáři BikerCats 2021 v Blesk.cz

https://www.blesk.cz/clanek/radce-zdravi-a-zivotni-styl-zivotni-styl/662903/sexy-ceske-motorkarky-osedlaly-stroje-chteji-pomoci-michalce-5.html

Pokud nás chcete i Vy podpořit a zakoupit si kalednář BikerCats 2022, sledujte BikerCats na Facebooku – BikerCats.cz